Hokejisté Sibir Novosibirsk zvítězili

Hokejisté Sibir Novosibirsk zvítězili v utkání KHL na ledě Traktoru Čeljabinsk 3:2. Setkání se v řádném hracím čase skončilo nerozhodně 2:2 a protože změnu nepřineslo ani prodloužení, o výhře Sibiř rozhodl v samostatných nájezdech Fin Lehtera. Hosté vedli v zápase už 2:0, přičemž jejich druhý gól zaznamenal slovenské obránce Kristan Kudroč. V druhém utkání prohrál doma nečekaně Avangard Omsk s Atlantis Mytišči 0:1, když vítězství hostů zajistil v 26. minutě Batyršin. Slovák ve službách Avanagardu Tomáš Záborský se prezentoval čtyřmi střelami. Obránce Jekatěrinburgu Betclic
Rastislav Špirka si v duelu proti Metallurg Novokuzněck připsal na konto asistenci, jeho Avtomobilist však prohrál 3:4 po prodloužení. Metallurg Magnitogorsk deklasoval Amur Chabarovsk 7:0, čtyřmi brankami se blýskl Mozjakin a navíc přidá i asistenci. Opačnou bilanci zaznamenal Malkin, který jednou skóroval a čtyřikrát přihrával. Asistence Marcela Hossy a Tomáše surový nezabránily prohře Levu Praha na ledě SKA Petrohrad 3:5. O triumfu Bet-at-home domácích rozhodl dvěma góly v závěrečné třetině Ilja Kovalčuk. Brankář Staňa si připsal další výhru, když jeho CSKA vyhrálo na ledě obhájce Gagarinova poháru a uspělo v městském derby. Vítězný gól na 3:2 vstřelil Zubov při vyloučení Dominika Graňáka.